Dedikodu kültürü

Dedikodu

Dedikodu diğer adı giybet özelikle sanal alemde sosyal paylaşım siteleri ve sohbet sitelerinde yoğun olarak kullanılıyor. biri gelip başkasını size kötülüyor tabi bu konuda araştırma gereği duymuyor kimse her özeline yada sana yazana inanmak nedir ? o kişi gelip dese ben başbakanım inanıyormusun ?

Böyle bir saçmalık ola bilir mi az veye çok yada hiç tanımadığınız biri özel gelip size birini karalıyor ve siz buna hemen inanıyorsunuz neden inanıyorsun ? araştırma gereği neden duymuyorsun söylediklerin gerçek olduğunu nereden biliyorsun ? başkasının dedikodusunu yapan senin yapmaz mı sanıyorsun ?

Özelikle bunu site sahipleri çok yapıyor dünyanın her yerinde bu zihniyete sahip insanlar var ne yazık ki bakıyorsun sırf sitesine insanlar gelsin diye başka site sahibini karalıyor kötülüyor kimse neden demiyor araştırma gereği duymuyor. biz insanlar neden düşünmüyoruz ? doğrumu yanlış mı gerçek mi söylüyor yüzleştirmiyoruz oysa yüzleştirmiş olsak her şey ortaya çıkar.

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 2 Ağustos 2018 tarihinde tarafından Dünya kategorisi altına yazılmış.


Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapınkategori sohbet pınarı yorum sohbet pınarı anket

Bizi Nerden Duydunuz ?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...