Dini ticaret haline getirenler

Müslümanların kutsal değerleri ticarette haline getirilmesi ve burada sayısız firmanın cemaatin islam aleminin Peygamberi olan Hz Muhammed’i bile alet etmeleri kabul edilemez özellikle son zamanlarda TV radyo internet üzerinden Kuranı Kerim’in satışı pazarlanması utanç verici bir durum olduğunu belirtmek isteriz baktığımızda diğer dillerin kendilerine kutsal saydığı kitap ara ve benzeri şeyleri Ticaret aracı Halime getirmediği çok fazla de görünüyor.

Kuranı Kerim namazlık tesbih dualar benzeri kitapların satışı ziyade özellikle son zamanlarda bitkisel ürünlerin de kutsal dinimiz olan İslam’a katarakt pazarlamaya çalışan sayısız bitkisel ürün satan aktarlar bulunmaktadır bunlardan bir tane Örnek vermek gerekirsek çörek otunu Peygamber Efendimizin ismini alet ederek satmaya çalışan birçok cemaat firma bulunmaktadır. Bu tarz yaşlı yaklaşımları benim istemediğimizi ve şiddetin karşı çıktığımızı belirtmek istiyoruz ve Radyo Televizyon Üst Kurulunu Elbette bu konuda Duyarlı olmaya çağırıyoruz.

islam dinini istismar haline getirmeye çalışan bu firmalar her gün sayısı giderek artmakta ve özellikle birçok alanda islami kullanarak ev bitkisel ürünler kitaplar eşyalar gibi birçok şeye alet edildiği görülmektedir özellikle bunların başına cemaatlerin çekmesi değil kabul edilemez webuca maddenin birçoğu daha kendilerinden olmayan onlar gibi düşünmeyen onlara itaat etmeyenleri kâfirliklen imansızlıklan dinsizlikle şu suçladıkları görünüyor.

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 16 Ocak 2018 tarihinde tarafından Bizden kategorisi altına yazılmış.
Etiketler: , ,

1 Yorum yapılmış

Dini ticaret haline getirenler için 1 yorum yapılmış


Yasemin
06 Şubat 2018

Cok dogru bir yorum dinimizi kullanmak ve insanlari zorlamak cok yanlis..


Yorum yapınkategori sohbet pınarı yorum sohbet pınarı anket

Bizi Nerden Duydunuz ?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...