Eski sohbet siteleri

Eski Sohbet Odaları

Eski sohbet sitelerinde geçmişte ne güzel sohbet ederdik diyenlere bir bilgi notu bu yazı evet bu sayfa ile eski sohbet’cileri dürüst düzeyli insanları bir araya topluyoruz eskiden olduğu gibi hoş güzel vakitler geçire bileceğiniz sohbet ettikce sıkılmayacağınız bir ortam nerde o  eski bayanlar , nerde o eski erkekler diyenlere güzel bir haberimiz var sizlere odamız hakkında bilgi verme istiyoruz. odalarımıda oxm,oyun,yarışma,test ,kelime,islamisoru,radyo ve tüm dillerde sohbet edeceğiniz  teylo odamız var.

eski-sohbet

Eski Arkadaşlarını Bul

Sevgili arkadaşlar bu sayfa tam istediğiniz gibi dizayn edildi ve geçmişte kapan sitelerdeki kişileri bir araya topluyoruz örnek vermek gerekirse teylo ,  duygu sohbet , sohbetim, alem sohbet,superonline, showtv  sohbet,startv gibi sohbet siteleri vardı e-kolay gibi ve biz bu sohbetci gruplarını bir araya topladık geçmişte bugüne yüzlerce eski chat kullanıcıların bir araya gelmesi için yoğun bir caba çalışma içindeyiz ve bir çok bay bayanı bir araya toplamayı başardık ve özelikle mobil arayüzü konusunda ciddi gelişmeler yaşandı artık internet olan tüm cihazlar ile sohbet odamıza gire bilirsiniz.

 

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 7 Eylül 2016 tarihinde tarafından Haber kategorisi altına yazılmış.
Etiketler: , ,

Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapınkategori sohbet pınarı yorum sohbet pınarı anket

Bizi Nerden Duydunuz ?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...