islami sohbet odaları

islami kuralara uygun muhabbet yapabileceğiniz bir oda elbete sayısız sohbet odası bulunmaktadır. ama ne yazık’ki islami kurallardan uzak gelişen teknolojide islam adına neden sohbet odaları bulunmasın elbetteki bu odalarda yerimizi almamız gerekiyor çünkü islami değerleri dini kuralları öğretmek öğrenmektir.  sohbet odaları üzerinde çeşitli konularda siyasi ve illegal ahlaki değerlerin olmadığı  bir çok konular konuşulmakta elbetteki tüm bunlara hiç bir şey yapamıyoruz. ve bizler bu tür yerlerde sohbet etmek zorunda kalıyoruz.

Dini sohbet odalarımızda islam ve islam dini dışındaki tüm konular hakkında fikirlerinizi şiddet ve küfür olmadan özgürce ifade edebilirsiniz. islam dini elbetteki en güzel din barış sevgi dini olduğunuzu hepimiz biliyoruz farkındayız tabi bu dini kendi menfatleri için kullanlar bulunmakta bazı dini cemaatler ve yine dini grupları islam dinine büyük zararlar vermektedir. tüm bunları kendi çıkarları için yapmaktalar ne yazık ki bu konuda bulunduğumuz yerlerde tepkimiz yetersiz kalmaktadır. 

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 16 Aralık 2018 tarihinde tarafından Genel kategorisi altına yazılmış.


Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapınkategori sohbet pınarı yorum sohbet pınarı anket

Bizi Nerden Duydunuz ?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...