konya sohbet odaları | Chat Yap

konya sohbet odaları

Konya Eğlence odası

Konya şehrine özel sohbet odası Dünya’nın her yerine dağılan Konyalı insanlar için hazırlanmış seviyeli sohbet odası Konya için sunduğumuz sohbet odalarında Konya ve Konya dışında yaşayan bay bayanlar ile sohbet edebilirsiniz.

Konya sohbet odaları Türkiye’nin en kaliteli ve en seviyeli eğlence odası neden Konya Chat odaları çünkü kurucu üylerimizin bir kaçı Konyalı ve kendi memleketlerin ön plana çıkmasını ve kendi Hemşehrilerini bir araya toplama girişimi güney doğudan batıya Türkiye de yaşayan tüm insanları farkları bir kenara bırakıp dostça arkadaşlığın barışın kardeşliğin hakim olduğu özgür tarafsız bir ortam kurmak tüm düşüncemiz bu anlamda Konya sohbet odasını kurduk Konya da bir birinden habersiz yaşayan ve ayni ilçede ayni ilde yaşayan kardeşlerim arkadaşlarım yaşadığın şehirde arkadaş edinmek istiyorsan aradığın site burası bu sitenin amacı Konya’daki insanları bir biriyle tanıştırmak ve güzel Konya ilimiz hakkında her şeyi paylaşmak Konya’nın yemeklerini Konya’nın tatil bölgelerini koya hakkında tüm her şeyi güzel seviyeli özgür bir şekilde konuşmaya davet ediyoruz

Konya Chat

Konya sohbet odalarında ücretsiz üyeliksiz sohbet yapa bilir ve akıllı cihazlarınız ile Konya’nın her yerinden hızlı bir şekilde girişi sağlaya bilirsiniz sevgili Konyalılar.  Konya şehrin de yaşayan bay bayanlar ile tanışmak iletişim kurmak isteyen bay bayanlar sohbet odamıza katılın.

Konya ilinde yaşayan çoğunluğunu muhafazakar kesim oluşturmakta özelikle islam dinin en yağın olduğu bu bölge mevlanın türbesi bulunmaktadır aynı zamanda önemli bir ticaret yolu olan konya ipek yolu ticarete can katmaktadır önemli tarihi camiler bulunmaktadır.

Konyanın Tarihi yerleri
İplikçi Camii
Şerafettin Camii
Şemsi Tebrizi Camii
Karatay Medresesi
Konya Meram
Kilistra Antik Kenti
Nasreddin Hoca Türbesi
Konya’daki Parklar
Tuz Gölü
Beyşehir Gölü
Konya Sille
Konya Arkeoloji Müzesi
Mevlana Kültür Merkezi
İnce Minare Müzesi (Medresesi)
Konya Alaaddin Tepesi
Konya Tropikal Kelebek Bahçesi
Akyokuş
Çatalhöyük

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 20 Temmuz 2016 tarihinde tarafından Bizden kategorisi altına yazılmış.
Etiketler: , ,

Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapınkategori sohbet pınarı yorum sohbet pınarı anket

Bizi Nerden Duydunuz ?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...