Sohbet odalarında olmazsa olmazlar

Sohbet odalarındaki diyaloglar

bir çok sohbet odasında Sıkça rastladığımız ne karşımıza çıkan Olaylardan sizlere bahsetmek istiyorum Bu durum Aslında birçok sohbet odasında meydana geliyor chat odalarında karşımıza çıkan garip durumları sıralamak istiyorum sizlere bir çok küçük sohbet sitesinde bu olaylar yaşanması sizce normal mi ?

1. birçok sohbet odasında küfür ve hakaret sürekli meydana geliyor
2.sevgili kavgaları vazgeçilmezler arasında
3. siyaset ve politika en çok tercih edilenler arasında
4. dedikodu sürekli ön planda
5. yetkisine güven ve bunu çıkarı için kullanlara çok
6 . gruplaşmalar olmazsa olmazlardan.
7 günlük sevgili değiştirmek
8. sahte kullanıcılar oluşturmak
9. cinsel sohbet

Özellikle sohbet odası yönetmek çok kolay olduğunu düşünüp ve 50 tl ye sohbet sizi kuramlar ekstra bir sorun aslında Türkiye’de hemen hemen Türkçe sohbet hizmeti veren sohbet odalarının sayısı binlerin üzerinde bu sohbet odalarına katıldığınız da özellikle kullanıcı sayısı 5 ve 10 arası olduğu da görülmektedir.

Sohbet odasına girdiğinizde Rumuz listesinde kullanıcı sayısının 100 olduğunu görebiliyorsunuz ama aslında Gerçek kullanıcı sayısı 10 ve 20 arası olduğu da bilinmekte 5 10 kişilik sohbet odaları shell para kazandırdığı bir gerçek özellikle 30 kişilik 40 kişilik sohbet odalarında 5 6 kişinin bir araya gelip macera arayan kendine sohbet sitesi açması sürekli yaşanan bir olaydır.

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 19 Şubat 2017 tarihinde tarafından Yaşam kategorisi altına yazılmış.
Etiketler: , , ,

Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapınkategori sohbet pınarı yorum sohbet pınarı anket

Bizi Nerden Duydunuz ?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...