Konya şehrine özel sohbet ve chat odaları


Konya şehrine özel sohbet odası Dünya’nın her yerine dağılan Konyalı yurttaşlarımız için hazırlanmış seviyeli  kaliteli düzeyli sohbet odası Konya için sunduğumuz sohbet odalarında Konya ve Konya dışında yaşayan bay bayanlar ile sohbet edebilirsiniz.

Türkiye’nin en kaliteli ve en seviyeli eğlence odası neden Konya Chat odaları çünkü kurucu üylerimizin bir kaçı Konyalı ve kendi memleketlerin ön plana çıkmasını ve kendi Hemşerilerini bir araya toplama girişimi güney doğudan batıya Türkiye de yaşayan tüm insanları farkları bir kenara bırakıp dostça arkadaşlığın barışın kardeşliğin hakim olduğu özgür tarafsız bir ortam kurmak tüm düşüncemiz bu anlamda Konya sohbet odasını kurduk Konya da bir birinden habersiz yaşayan ve ayni ilçede ayni ilde yaşayan kadınlar erkekler  şehirde yeni kişiler ile muhabbet kurmak  istiyorsan aradığın site burası bu sitenin amacı Konya’daki bay bayanları bir biriyle tanıştırmak ve güzel Konya ilimiz hakkında her şeyi paylaşmak Konya’nın yemeklerini Konya’nın tatil bölgelerini koya hakkında tüm her şeyi güzel seviyeli özgür bir şekilde konuşmaya davet ediyoruz

Konya Chat

Türkiye’nin en çok tercih edilen Konya sohbet odalarında ücretsiz üyeliksiz sohbet yapa bilir ve akıllı cihazlarınız ile Konya’nın her yerinden hızlı bir şekilde girişi sağlaya bilirsiniz sevgili Konyalılar.  Konya şehrin de yaşayan bay bayanlar ile tanışmak iletişim kurmak isteyen bay bayanlar sohbet odamıza katılın. Konya iline özel odalarımıza davetlisiniz Konya sohbet odaları sizler için hazırlandı.

Şehrimiz Konya ilinde yaşayan çoğunluğunu muhafazakar kesim oluşturmakta özelikle İslam dinin en yağın olduğu bu bölge mevlananın türbesi bulunmaktadır aynı zamanda önemli bir ticaret yolu olan Konya ipek yolu ticarete can katmaktadır önemli tarihi camiler bulunmaktadır. Konuya şehri tarihi dokusu ile ön plana çıkması ile birlikte büyük şehir olma özeliği bulunmaktadır. Ekonomik ve sosyal anlamda bir çok ili geride bırakan Konya 31 ilçeden oluşuyor ve Türkiye’nin 7 büyük şehri nüfusu 3 milyona yakın bir ildir.

Konyanın Tarihi yerleri
İplikçi Camii
Şerafettin Camii
Şemsi Tebrizi Camii
Karatay Medresesi
Konya Meram
Kilistra Antik Kenti
Nasreddin Hoca Türbesi
Konya’daki Parklar
Tuz Gölü
Beyşehir Gölü
Konya Sille
Konya Arkeoloji Müzesi
Mevlana Kültür Merkezi
İnce Minare Müzesi (Medresesi)
Konya Alaaddin Tepesi
Konya Tropikal Kelebek Bahçesi
Akyokuş
Çatalhöyük


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 04 Mayıs 2021

Kategori: Genel

Görüntüleme: 611 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.