Sanal sohbet odaları


İnternete üzerinde sevgili olur mu ?

Toplum içinde özelikle yaştan kaynaklı geri bir sistemi savunan ve geçmişe takılıp kalan yaşlı insanların büyük bölümü internete sevgili olmaz gibi bir mantık içinde. Aslında kendisi de tüm işlerini internet üzerinde yapmaktadır. Günümüzde milyonlarca insan yoğun olarak internet kullanmakta haber, film, müzik, fatura ödemeleri, iş başvurusu, randevu benzeri bir çok işleri internet üzerinde yapmaktadır. Söz konusu arkadaşlık sevgili olmak dostluk kurmak olunca bunun yanlış olduğunu ve mantıklı olmadığını savunanlar var elbete Tabi bu mantık yanlış her gün sayısız insan gerçek hayata bir Cafe ortamında bir otobüste v.s her hangi bir yerde tanışıp arkadaş olmakta veya sevgili olmaktadır. Neden söz konusu internet olunca sevgili olunmaz sevgili yapmak yanlış deniliyor.

Sanal sohbet denilince akla pek toplum tarafından kabul görünmeyen sanal sohbet mi olur gibi bir ön yargı bulunmaktadır. Özelikle Türkiye’de yaşayan toplum sanal sohbete karşı bir ön yargı içindedir. Aslında gerçekten çok uzak objektif olmayan bir yaklaşımdır. Sanal sohbet adı olsa da bir çok insan internet üzerinde zaman geçirip arkadaş olmaktadır. Dünya’da her gün sayısız insan internet üzerinde tanışmakta ve bir çok güzel dostluklar internet üzerinde kurulmaktadır.

Kendime arkadaş sevgili bulmak istiyorum nasıl bulurum?

Bir çok dostluk internet üzerinde kuruluyor peki bu internet siteleri hangileri kendime sevgili bulmak istiyorum, sevgilim yok diyenler için önere bileceğimiz Sohbet odaları bulunmakta bu sohbet odaları üzerinde Türkiye ve Dünya’nın her yerinden insanlar ile tanışabilir onlarla diyalog kurabilirsiniz.  Günümüzde telefon ile de numaranız görünmeden sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz. Özel sohbet odaları sizleri kendi sayfalarında görmek için sabırsızlık ile bekliyor. Odalarımız içinde Kadın, Erkekler yoğun bir şekilde online chat yapmaktadır.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 13 Ağustos 2020

Kategori: Bizden

Görüntüleme: 936 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.