Teylo chat sitemize iftira


Teylo Sohbet sitesine yapılan iftiralar

Sohbet odalarında sürekli tartışma konuları içinde türk kürt olayların olmasını elbete etik doğru bulmuyoruz özelikle bizim odalarımızda türkçe dil dışında tüm dillerin konuşulmasına musa de etmemiz bazı kişileri rahatsız etmiş durumda bunların vatan bayrak toprak umurun da değil düz mantık çıkar ile hareket eden bu kişilerin amacı belidir. teylo odası kürtçeymiş ola bilir bu seni niye rahatsız ediyor almanca, ingilizce arapça lazca tüm dillere bizler izin veriyoruz allah bu dilleri insanlara vermiş ise sen kimsin ki yasaklıyorsun ?

Bizim sohbet odalarımızda her dilde sohbet ede bilmenin önünde hiç bir engel bulunmamakta ve bunu kimsede engelliyemez isteyen istediği dilde kendini ifade ede bilir sohbet edebilir biz siyasi akımlara elbete izin vermiyoruz bu değişmeyen kuralımızdır neymiş türkler nasıl olur da kürtçe sohbet olan bir yere girer böyle ahlaksızlık şerefsizlik ola bilir mi ?

Bazı sitelerin bizleri hedef alarak yazdıkları yazıları okuduk ve büyük çelişkiler bulunmaktadır yazın başlığında ırkçı olmadıkları söyleyen bu kişiler yazın içinde türkiyede yaşan birin kürtçe yazması bölücülük veya kürtçe sohbet hainlik gibi kavramlar kullanılmıştır peki soralım bu kişilere dinin islam kitabın kuran-ı kerim ise neden rahatsız oluyorsun diğer dillerden yaradan bu dilleri insanlara vermedimi siz kimsiniz ki allaha şirk koşuyorsunuz. ?

işlerine gelmediklerinde islami kuranı unutan sirf kendi siteleri için bayrağı vatanı türklüğü kullanmaktan çekinmiyen bu zavalıar elbete vatansever değildir bu ülkede polis asker vekil kürt değilmi ? neden diğer dillerden rahatsız ouyorsun ? madem kürtçeri sevmiyorsun kürtçe dili inkar ediyorsun neden ozaman kürtlere kardeşim diyorsun yazının içinde ? hem kardeşim diceksin onlara ve aynı zamanda hain diyip dilleri yasaklıcaksın gerci bu siteler türkçe dil dışında tüm dilleri yasaklamışlar neymiş türkiye cumhuriyeti ozman neden ülkeyi çok seviyorsan siteni amerikan firmasından açıyorsun bizim sitlerimizin hepsi türkiye firmaları üzerinden açılmış


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 26 Kasım 2017

Kategori: Bizden

Görüntüleme: 719 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.