İslami sohbet odaları

İslami dini sohbet odaları

islami muhabbet odaları dünyada yaşan müminlerin katıla bileceği seviyeli kaliteli bir ortam akılı cihazlar ile dini chat odalarına katılabilirsiniz. sevgili kardeşlerimiz siz değerli mümin kardeşlerimiz için güzel bir ortam hazırladık bu ortamda din hakkında mümin kardeşlerimiz ile sohbet edebilirsiniz. #islam odası ve yine özelde dini konular hakkında konuşabilir tartışabilirsiniz.

Kutsal kitabımız olan kuran-ı kerim ve elcisi peygamberimizi tanıyalım bu konularda sohbet edelim diye güzel bir muhabbet odası oluşturduk islam chat odalarına tüm yaş gruplarından kişiler katılabilir elbete bu odalarda küfür edenler hakaret edenler olacaktır bunları bizlere bildiriniz dini sohbet odalarımızda küfür argo hakaret kullanlar yöneticilerimiz tarafından yasaklanıyor.

Dünya’nın neresinde olursanız olun islami sohbet, islami chat odalarına katılabilirsiniz. türkiye ve türkiye dışında yaşayan gurbetcilerimiz nur sohbet, dini chat odalarına katılabilir tüm merak ettiklerinizi bu odalarda öğrenebilirsiniz.

Not:Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.Bu Haberin Yasalara Aykırı Ve Telif Hakkı Olduğuna Dair Gerekçenizi iletim sayfamızdan belirtin lütfen

Bu haber 18 Temmuz 2018 tarihinde tarafından Genel kategorisi altına yazılmış.


Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapınkategori sohbet pınarı yorum sohbet pınarı anket

Bizi Nerden Duydunuz ?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...