Küfür Eden soytarılar


Küfür çaresizliktir

Sohbet sitelerinde küfür eden aciz ve basit insanlardan söz etmek istiyoruz. genelde küfür eden kişiler sohbet odaları facebook , tweet , Youtube benzeri paylaşım sitelerini tercih ediyorlar kendilerini küfür ederek tatmin eden kişiler olarak adlandırıyoruz. Bu kişiler gerçek hayata yani Real de ezik düşmüş korkak çaresiz basit insanlardır özelikle sohbet sitelerinde bayanlara söven bu kişiler yoğundur tehdit gibi basit yöntemlerle insanları korkutmaya çalışan zavallı kişilerdir bunlar, Bu ezik basit insanlar küfür ederken aslında kendilerini ayaklar altına düşürüyor ve basitleşiyor Zaten bunun ötesi yok küfür ediyor ceza alıyor hiç bir şey olmamış gibi devam ediyor utanma duygusunu yitiren tipler bunlar bu kişilerde onur ahlak bulunmaz yani söylemek istediğimiz şu küfür ederek kimseyi korkutamazsınız bir erkeğin bir kadına sohbet sitesi içinde sohbet etmesi veya o bayanlara saldırması özünde ne kadar korkak salak olduğunun ispatıdır.

kufur-etmek

Sohbet sitelerinde saldırı

Sohbet Odalarında yapılan saldırı aslında hiç bir şeye hizmet etmez etmeyeceği gibi o kişi için zaman kaybıdır
Aslında saldırmak küfür etmek yerine bu zamanı okumaya araştırmaya ayırsa daha iyi sonuçlar elde edecektir
Türk toplumunda özelikle sanalda site sahibi veya lamer diye tabir etiğimiz kişilerin beyni sadece saldırıya çalışır bir site geliştiremez yeni bir şey üretemez mevcut var olan hazır sistemlere sahiplenir örnek
saldırı yaptığı kaynaklar bile yabancılara aittir. yabancılar bu oyuncakları Türklere veriyor Türklerde bunu
çok büyük bir buluşmuş gibi kullanıyor özünde o sistemlerin miladı geçmiştir. unutmayın saldırı yapmak sitelere zarar vermek sövmek zaman kaybı bunlara zaman ayırmak yerine daha güzel şeyler yapa bilirler para kazana bilirler eğlenirken tabi bunu anlayanlar elbet olacaktır.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 03 Eylül 2016

Kategori: Genel

Görüntüleme: 662 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.