Kürtçe Türkçe sohbet ve chat odaları


Her dilde sohbet chat odaları

Başta Türkçe Kürtçe olmak üzere ve diğer tüm dillerde chat muhabbet etme imkanı sunuyoruz yasaklara zülme karşı tabiki hayır diyoruz. birlikte yasaklara karşı çıkarak barış diyoruz ve bizleri bölmeye ayırmaya çalışanlara hayır diyoruz bir dil bir insandır sloganı kullanıyoruz. Sohbet eğlence odamızda kendi anadilinizi özgürce kullanın istediğiniz dilde chat sohbet muhabbet ediniz.

Kürtçe dil üzerinde çet odaları ne yazık ki yok denilecek kadar az bu durum elbete can sıkıcı bir hal almakta ırkçı insanların Türkçe dil dışındaki dillere saygısı olmaması gerçekten üzüntü verici bir durum Neden chat sohbet odalarında Türkçe dışında olan diler Kürtçe chat, Zazaca Chat, Lazca chat, Çerkezce chat, Rumca chat, Arapça chat, Almanca chat, İngilizce chat , Yunanca chat sohbet olmasın ki  ? bunun önünde nasıl bir engel var ? farklı kültürler diler bizi böleceğini düşünmemiz gerçekten büyük bir hata Çünkü diler bizleri bölmez aksine yasaklar bizi böler parçalar.

Türkiye illerinde yaşayan milyonlarca farklı dillerde farklı kültürlerde insanlar bulunmakta aşta İstanbul, Ankara, izmir, Antalya, Mardin, Diyarbakır, Bursa, Hatay, Adana, Mersin, Konya, Van gibi şehirlerde iç içe yaşayan birçok dilde ve birçok kültürde insanlar dostça kardeşçe yaşamakta hayatlarına devam ettirmektedirler.

Doğu şehirleri üzerine chat sohbet odaları
Mardin Chat, Diyarbakır Chat, Siirt Chat, Van Chat, Dersim Chat, Bitlis Chat, Elazığ Chat, Bingöl Chat, Ağrı Chat ,Hakkari Chat, Iğdır Chat, Muş Chat, Bitlis Chat, Batman Chat, Şırnak Chat, Malatya Chat illeri üzerine açılan sayısız kanal bulunmakta seçtiğiniz bu odalarda kendinizi özgür bir şekilde dile getirin muhabbet sohbet ediniz.


Bir cevap bırakın.