Referandum Hakkında Sohbet


referandum tartışmaları

Güçlü bir Türkiye için bizlerde tartışma odası oluşturduk Yaşadığımız doğdugumuz ülkenin geleceği için tartışma odası açıldı seviyeli düzeyli kaliteli bir tartışma odasına katılarak ister sesli ister yazılı bir şekilde düşüncelerinizi ifade ede bilirsiniz.Yeni açtığımız #referandum Hakkında görüşlerinizi önerilerinizi neden Evet veya Neden hayır dediğinizde bu odada kullanıcılarla tartışıp Fikir alışverişi yapabilirsiniz.

bu odayı açma nedenlerimiz den bir tanesi özellikle son günlerde Evet Hayır kampanyaları yürütülmektedir. kararsızlar için bu odada düğün fikirleri görüşleri tartışmaları takip ederek fikir sahibi ola bilir tüm tartışmalar referandum hakkındaki seviyeli düzeyli bir şekilde sağlanması için yöneticilerimiz her saat online ve tabi tüm görüş fikirlere açık hiç bir kısıtlama olmayacağını bilmenizi isteriz.

Özelikle tüm görüşlere yasak koymadan her kesimden yurttaşların neden EVET neden HaYIR seçimini konuşup tartışcağımız bu platforum da kesinlikle argo küfür hakaret aşağılayıcı tartışmalara izin verilmeyecektir. yasa dışı hiç bir polemiğe tartışmaya kesinlikle yönetim izin vermeyecek


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 07 Şubat 2017

Kategori: Yaşam

Görüntüleme: 501 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.